wtorek, 26 sierpnia 2014

Kreacje MTV VMA 2014

Lubię oglądać wielkie gale. Fantastyczne suknie na mniej lub bardziej zgrabnych aktorkach, modelkach, piosenkarkach i innych celebrytkach niezwykle mnie inspirują. Uwielbiam patrzeć na to jak się kreacje układają, jak faktura tkaniny współgra z fasonem.
Niestety od kilku lat zauważam, że na niektóre gwiazdy zapominają się ubrać idąc na galę. Zastanawiam się, do czego dojdzie za kilka lat skoro teraz można zobaczyć półnagie kobiety paradujące po czerwonym dywanie. Mała próbka do obejrzenia na fotorelacji z gali MTV Video Music Awards- galeria tutaj: KLIK.

Ariana Grande - panie wykonujące pewien zawód są lepiej ubrane niż ta małolata.
Źródło: http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/
Taylor Swift - ładna, zgrabna, ale zapomniała założyć spódnicę.
http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/
Kim Kardasian - jak ktoś to ładnie określił - założyła na siebie koc. Mojaj babcia miała narzutę na łóżko w taki wzór.
http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/


Demi Lovato - oto przykład, że można założyć piekną sukienkę, a mimo wszystko wyglądać słabo. Dekolt zamiast podkreślić walory Demi, zepsuł cały efekt.

http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/

Becky G - śliczna dziewczyna, i niby spódnica do ziemi, ale pokazująca wszystko co jest do pokazania. Szkoda, że zapomniała założyć topu do tej spódnicy.
http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/

Amber Rose - czy to jest sukienka?! Czy ona uciekła z rewii w Las Vegas? A może zapomniała się przebrać po karnawale w Rio?

 
http://mashable.com/2014/08/24/vmas-red-carpet/
 Rita Ora - tak to się kończy jak się nie sprawdzi sukni w ruchu oraz brakuje wyobraźni. Długie rozcięcia są takie seksowne, ale i niebezpieczne.

Źródło: http://www.pudelek.pl/artykul/70383/gala_mtv_vma_biusty_nogi_i_posladki_zdjecia/
Wszystko to co powyżej nie jest może specjalnie wyuzdane, ale nie ma zbyt wspólnego ze stylem i klasą jaka powinna towarzyszyć czerwonemu dywanowi. Co więcej, galę MTV oglądają nastolatki i potem oglądamy trzynastolatki w skórzanych spódnicach (właściwie długością to bliżej temu do paska niż spódnicy). Do szkoły małolatki idą z gołym brzuchem, kolczykiem w pępku.

Podobny poziom oglądamy następnie w biurach. Spódnice ledwo zasłaniające cztery litery, dekolty do pępka, tapir na głowie. Nieodzowne są szpony utrudniające pisanie na komputerze, twarz opływająca toną makijażu i szpilki, które są śliczne ale do chodzenia to się one nie nadają. Za to zainteresowanie i adoracja całej męskiej części biura - gwarantowana! Tylko czy o to chodzi w pracy? Czy to miejsce lansu?

Dla odtrucia się po wątpliwej jakości kreacjach, tutaj Emmy Awards 2014 - KLIK.

***

Uszyłam sobie skromną popielata sukienkę, którą ożywiam kolorowymi dodatkami. Ale najpierw na dniach zaprezentuję wam sukienkę uszytą dla koleżanki. Naniosłam ostatnie poprawki by sukienkę dopasować do sylwetki dziewczyny. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko leżało jak trzeba.

1 komentarz: